Bemutatkozás

Székesfehérvár első magán nyelviskolája, a Comenius Tanulmányi Társaság 1988 óta kínál nyelvi képzéseket, táborokat Székesfehérvár és a vonzáskörzetében élő lakosság részére.

Akkreditált intézményként modulrendszerű angol, német, spanyol, olasz és francia nyelvi képzéseket, vizsgafelkészítőket szervezünk a nyelviskolában, illetve a megrendelő vállalatok telephelyein.

image004.jpg

A magas színvonalú minőségi oktatást tapasztalt, a törvényi előírásnak megfelelő felsőfokú végzettséggel rendelkező tanárok biztosítják.

A képzések koordinálását, menedzselését 7 fős szervezési csapat látja el.
A hallgatókkal és megrendelő cégekkel rendszeres az információcsere, személyes kapcsolattartás.

Az intézményben 2005 óta ECL nyelvvizsgahely működik, amely lehetőséget biztosít államilag és nemzetközileg elismert nyelvvizsga bizonyítvány megszerzésére angol és német nyelvből.

Hallgatóinknak igény szerint magántanárt is ajánlunk tapasztalt oktatóink közül.

A nyelvoktatási tevékenység mellett szakfordítás és tolmácsolás is szerepel szolgáltatási kínálatunkban.

Küldés e-mailben Oldal nyomtatása
Mindegyik honlapon
Felhasználónév
Jelszó
csaj.gif

Címünk: 8000 Székesfehérvár, Koppány utca 2/a.
Tel.: 22/512-136, 22/512-137, Fax.: 22/504-987.

csaj.gif